Bize Ulaşın

Künye

Yapihaber.com – İnşaat Haberleri, Güncel Ticari ve Konut Projeleri

İYİ MEDYA PLANLAMA DANIŞMANLIK VE REKLAM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Genel Yayın Yönetmeni
ERSOY AYDIN

REKLAM:

Telefon: 0212 709 61 13
Mail: reklam@yapihaber.com

İSTİHBARAT ŞEFİ:
Uğur POLAT, Zafer AYDIN

EDİTÖRLER:
Sinan POLAT, Minel ÇELİK

RÖPORTAJ EDİTÖRÜ:
Ali AYDIN

HABER MERKEZİ
haber@yapihaber.com

İRTİBAT TELEFONU
0 (544) 442 32 99

Türkiye’den ve Dünya’dan son dakika Yapı haberleri, ekonomi, iş dünyası, finans. Yapı ve İnşaat ile ilgili bütün konuların tek adresi Yapihaber.com 

YAYIN İLKELERİ – BROADCASTING PRINCIPLES

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Yapihaber.com Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.  Yapihaber.com , sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan ilgili yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin – Legal Notices

Yapihaber.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz zaman zaman 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı”, zaman zaman ise “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir.

İlgili yasaya göre; site yönetiminin yer sağlayıcı sıfatını haiz olduğu içerikler bakımından, hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, bu içerikler bakımından sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. 

Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri iletisim@yapihaber.com adresinden ulaşabilirler.

Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Bilal TURAN tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Yapihaber.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.