Bize Ulaşın

Konut Projeleri

Tuna Aşiyan Konakları Konut Projesi ve Fiyatları

Ankara’nın yükselen değerlerinden biri olan Gölbaşı bölgesinde, Tuna Aşiyan Konakları adıyla hayata geçirilen proje, 28 adet villadan oluşuyor.

Avatar

Gönderi

Tarih:

Ankara’nın yükselen değerlerinden biri olan Gölbaşı bölgesinde, Tuna Aşiyan Konakları adıyla hayata geçirilen proje, 28 adet villadan oluşuyor. Villalar, toplamda 369 metrekare büyüklüğünde ve 6+2 oda seçenekleri sunuyor. Proje kapsamında kişiye özel ödeme kolaylıkları sunulmaktadır.

Tuna İnşaat tarafından geliştirilen bu butik konseptli proje, muhteşem tasarımı ve sadece 28 adet villa ile özel bir yaşam tarzını sakinlerine sunmaya hazırlanıyor. 21 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen Tuna Aşiyan Konakları projesi, 2024 yılının ikinci çeyreğinde teslim edilmesi planlanmaktadır.

Özel konumuyla sıcacık bir yuva

Tuna Aşiyan Konakları, şehrin telaşından uzak, şehir yaşamına çok yakın olan, Gölbaşı’nın huzurlu, sakin ve dingin atmosferinde 28 adet ayrıcalıklı aileye hazırlanıyor.

Kalbinizden geçen sıcacık bir yuva

Akıp giden zamanı yakalamaya çalışmadığınız, tüm komşularınızı tanıdığınız, çocuğunuzun huzurla oyun oynadığını bildiğiniz, her anında güveni, sıcaklığı ve mutluluğu hissettiğiniz…

Size ait bir bahçeyle sıcacık bir yuva

Rengarenk çiçeklerle düş bahçeniz yapabileceğiniz, çocuklarınızın doyasıya vakit geçirebileceği, kahvaltılarda, ev buluşmalarında rahatlığı hissedebileceğiniz ve evcil dostlarınızın keyifle oynayabileceği alan sunuyor.

 

Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar