Bize Ulaşın

Konut Projeleri

Stüdyo House Konut Projesi ve Fiyatları

Stüdyo House projesi, Ispartakule bölgesinde yükselen bir konut kompleksi olarak dikkat çekiyor.

yapihaber

Gönderi

Tarih:

Stüdyo House projesi, Ispartakule bölgesinde yükselen bir konut kompleksi olarak dikkat çekiyor. Bu tek bloktan oluşan 15 katlı projede toplamda 195 daire ve 10 ticari alan bulunmaktadır. Toplam inşaat alanı 16 bin metrekareyi aşan bu projede, çalışma ve yaşamı bir araya getirmeyi amaçlayan 1+0 ve 1+1 daire seçenekleri mevcuttur.

Ayrıca, Stüdyo House sakinlerine hamam, sauna, spor salonu ve kafe gibi farklı aktivite seçenekleri sunarak keyifli zaman geçirmelerini sağlamaktadır. Bu proje, modern yaşam tarzını ve konforu bir arada sunmayı hedeflemektedir.

Stüdyo House ticari tapulu ve yüzde 18 KDV avantajıyla satışa sunuluyor.

Ispartakule Studio House hem kârlı bir yatırım yapmak hem de ikametgâh avantajı yakalamak isteyenler için özel olarak tasarlandı. İster ticari alan, isterseniz ev tapusu sahibi olabileceğiniz Ispartakule Studio House, İstanbul Havalimanı’na yaklaşık 20 dakikalık mesafede yer alıyor. Metro, otobüs, minibüs ve dolmuş hatlarına ulaşım kolaylığıyla dikkat çeken projeden alışveriş merkezi, eğitim kurumları ve sağlık kuruluşlarına kolayca ulaşmak mümkün.

Her katından deniz ve göl manzarasına sahip olan ‘Stüdyo House’ full donanımlı ve residence sistemiyle hizmet vermek üzere tasarlandı. Full donanım özelliği ile sınırsız konfor sunan projede 7/24 resepsiyon hizmeti yer alıyor. Kapalı otopark alanı, bina sakinlerinin park yeri arama sorununu ortadan kaldırırken aynı zamanda hava şartları karşısında korunaklı bir ortam da sunuyor.

Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar