Bize Ulaşın

Konut Projeleri

Kemer Country Su Evleri Konut Projesi ve Fiyatları

Göktürk Mahallesi, Kemer Country Club ve Kemer Country Golf Kulübü yakınına konumlanan Kemer Country Su Evleri; Göktürk’ün ana caddesi olan İstanbul caddesine yakın konumuyla hem şehir kenarında, hem de doğayla iç içe bir yaşam fırsatı sunuyor. Toplamda 30 dönüm üzerine kurulu projede 30 blok, 42 alternatif tiplerde villalar yer alıyor. Kemer Country Su Evlerinde peşin ödemelerde indirim

Avatar

Gönderi

Tarih:

Göktürk Mahallesi, Kemer Country Club ve Kemer Country Golf Kulübü yakınına konumlanan Kemer Country Su Evleri; Göktürk’ün ana caddesi olan İstanbul caddesine yakın konumuyla hem şehir kenarında, hem de doğayla iç içe bir yaşam fırsatı sunuyor.

Toplamda 30 dönüm üzerine kurulu projede 30 blok, 42 alternatif tiplerde villalar yer alıyor.

Kemer Country Su Evlerinde peşin ödemelerde indirim imkanı sunuluyor. Ayrıca yüzde 60 peşin ödemelerde geri kalanı teslime kadar taksitle ödeme seçeneği mevcut.

Kemer Country Su Evleri projesinin içerisinde yer alan yeşil alanlar ve gölet; yeşili, mavisi ve doğanın tüm güzelliklerini bir arada yaşatacak.
Geniş ve modern mimari tasarımıyla Kemer Country Su Evleri’nde evinizin içi de, en az bahçesi kadar ferah bir yaşam alanı sunuyor.

Ayrıca Kemer Country Su Evleri müşterilerine 10 yıllık Kemer Counrty Club üyelik imkanı sunuluyor.

Göktürk Metro İstasyonu’ na 1,10 km 
İstanbul Airport’a 16 km
Kemer Country Club ve Kemer Country Golf Kulübü arabayla 5 dk. 

 

Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar