Bize Ulaşın

Emlak Gündem

Peker İnşaat, Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’nın forma kol sponsorluğunu üstlendi.

Peker İnşaat, inşaat sektörünün en deneyimli markalarından biri olarak bilinirken, şimdi de Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’nın “Forma Kol Sponsoru” oldu. Peker İnşaat’ın logosu, 2023-2024 futbol sezonunda Kadın Futbol Takımı’nın formalarında yer alacak.

yapihaber

Gönderi

Tarih:

Tecrübesiyle inşaat sektörünün öncü markalarından biri olan Peker İnşaat, Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’nın “Forma Kol Sponsoru” olarak seçildi.
2023-2024 futbol sezonunda, Kadın Futbol Takımı’nın formalarının kollarında Peker İnşaat’ın logosu görünecek.
Peker İnşaat, Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’nın yeni destekçisi olarak aileye hoş geldin diyoruz.
Bu anlaşmanın her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyoruz ve Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımı’na başarılı bir sezon temenni ediyoruz.
Sponsorluk anlaşmasının imza töreni detayları, yakın gelecekte resmi kanallarımız aracılığıyla duyurulacaktır.
Peker İnşaat Hakkında:
26 yıllık sektör deneyimi ile kurulan Peker Emlak İnşaat, Selçuk Peker tarafından kuruldu. Bu süre zarfında Peker Emlak İnşaat, sektörün en deneyimli firmalarından biri haline gelerek Türk inşaat sektöründe önemli bir konuma sahip oldu.
Kaba inşaat alanında üstlendiği projelerde, anlaşma kriterlerini her aşamada dikkate alarak, taahhüt edilen süre içinde kurallara uygun ve eksiksiz teslimatı kendine ilke edinen Peker Emlak İnşaat, Anahtar Teslim Kaba İnşaat alanında tercih edilen bir çözüm ortağı olarak kabul edildi.
Peker Emlak İnşaat, değişen sektör dinamiklerine sürekli olarak uyum sağlayarak geleceğe nitelikli yapılar bırakma misyonunu sürdürmektedir. Teknolojik donanımlar, makine ve ekipmanlar, deneyimli insan kaynakları ve sürekli gelişmeye yönelik bir yapı, şirketin temel özelliklerini oluşturuyor.
Bu çerçevede Peker Emlak İnşaat, Türkiye ve küresel inşaat sektöründe öncü bir oyuncu olma hedefiyle büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar