Bize Ulaşın

İnşaat Haberleri

En Az 1 Kişinin Yaralandığı Midtown Manhattan’da Vinç Kısmen Çöktü

New York Polis Departmanı’na göre, bir inşaat vinci Çarşamba sabahı Midtown Manhattan’da kısmen çöktü ve en az bir kişi hafif şekilde yaralandı.

yapihaber

Gönderi

Tarih:

New York Polis Departmanı’na göre, bir inşaat vinci Çarşamba sabahı Midtown Manhattan’da kısmen çöktü ve en az bir kişi hafif şekilde yaralandı.

Vincin 7:30 civarında çöktüğü belirtildi ve o sırada vinçte kimsenin olup olmadığı belirsizdi, dedektif Antonio Antenucci açıklamasında belirtti. 41. ve 42. Caddeler arasında, Hudson Yards’a yakın olan 10. ve 11. Caddeler trafiğe kapatıldı.

Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf ve videolarda, kolları çökmeye başlamadan önce vincin arabasının alevler içinde olduğu ve düştüğü binaya çarptığı görüldü.

Cadde ve 8. Cadde’nin köşesindeki insanların yukarı bakarak fotoğraf çektiği ve her geçenin başını çevirdiği zaman küçük bir kalabalığın oluştuğu görüldü.

Jordy Jimenez, 33 West 42nd Street’in dışındaki kaldırımları yıkarken çarpışma sesini duyduğunu söyledi. “Çok yüksek ve gürültülü bir çarpışma oldu,” dedi, bu tür bir sesin tipik şehir sesi olmadığını ekledi.

Şubat 2016’da bir inşaat vincinin Lower Manhattan’da çökmesi, ekip rüzgar hızı 20 mil saatine ulaşan ve yağan kar altında güvenli bir şekilde indiremediğinde gerçekleşmişti. Bir yaya öldü ve üç kişi yaralandı. Büyük vinç 330 ton taşıma kapasitesine sahipti ve 25 mil saatlik rüzgarları tolere edebilecek şekilde tasarlanmıştı.

Jennie Coughlin, Lola Fadulu ve Judy Tong haberlere katkıda bulundu.

Bu olay gelişen bir haberdir. Güncellemeler için sitemizi kontrol edin.

Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar