Bize Ulaşın

Emlak Gündem

Emlak sektörünün önde gelen isimlerinden birinin unutulmaz düğünü, pişmanlıkla geçti!

Kızının düğünü için yaklaşık 54 milyon TL (2 milyon dolar) harcayan bir emlak kralı, şimdiden felaketle sonuçlanan evliliği eleştirmek için Roosevelt’in ünlü “alçaklık günü” tanımını kullandı.

yapihaber

Gönderi

Tarih:

62 yaşındaki Craig Spencer ve 63 yaşındaki eşi Barbara, 33 yaşındaki kızları Arielle Spencer ve kocası Caleb Hodge’un “katlandığı korkunç düğün kabusu”ndaki rolü iddiasıyla Alchemy Concert Systems’a dava açıyor.

ABD’nin Philadelphia şehrinde 14 milyon dolarlık bir malikanede yaşayan Craig ve Barbara çifti, kızlarının Mart 2022 tarihindeki evlilikleri “rezil bir gün” olarak damgaladılar. Ancak TMZ’ye göre genç çift Arielle ve Caleb çoktan ayrıldılar.

Craig Spencer ise söz konusu evliliği, ABD Başkanı Franklin D. Roosevelt’in 1941’de Hawaii’deki Pearl Harbor deniz üssüne yapılan ve çoğu ABD askeri olmak üzere yaklaşık 2.400 kişinin ölümüne neden olan Japon saldırısını takiben kullandığı ünlü sözü “alçaklık günü” olarak tanımlıyor.

ÇİFTE DAVA AÇTI

Aile, Alchemy’nin Los Angeles’tan gelen 12 kişilik bir grubun çalmasını engellemesine çok kızdı. Ve Arden Group’un CEO’su olan Spencer, akşam boyunca çığ gibi büyüyen gecikmelerin ardından rapçi Nelly’nin performansının yarıda kesilmesine ise daha da kızdı.

Spencer yasal belgelerde, Alchemy’nin ses sisteminin düğünden önce arızalanmasının “düğünü esasen mahveden” bir dizi soruna dönüştüğünü iddia ediyor. Bu da ünlü düğün planlayıcısı Mindy Weiss’i programını geri çekmeye zorladı.

Müzikteki yetersizlik ve soğuk yemekler iddiasıyla beraber Spencer’lar, 80.000 dolar ödediklerini söyledikleri Alchemy’ye sözleşme ihlali, ihmal ve haksız zenginleşme nedeniyle dava açıyor. Emlak kralının dava açtığı bir diğer isim yetersiz performans sergilediğini düşündüğü Weiss oldu.

patronlardunyasi

Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar