Bize Ulaşın

Bilgi Bankası

HP, İngiltere’de inşaat yazdırma robotunu piyasaya sürdü

Geçen yıl ABD’de piyasaya sürülen HP’nin SitePrint robotu, şimdi İngiltere ve İrlanda’daki müşterilerin kullanımına sunuluyor.

yapihaber

Gönderi

Tarih:

İnşaatPrint robotu, Eylül 2022’de ABD ve Kanada’daki müşteriler için başlatılan Erken Erişim Programının kapsamını genişleterek, 3 Mayıs’tan itibaren Birleşik Krallık ve İrlanda’daki müşterilerin kullanımına sunulacak. İnşaatPrint robotunun bu yazın sonlarında Kuzey Amerika’da ticari olarak kullanıma sunulması bekleniyor.

İnşaatPrint, karmaşık şantiye düzenlerini doğru ve tutarlı tekrarlanabilirlikle yazdırmak için otonom çalışmayı kullanan ve şantiye yerleşimi sürecinin üretkenliğini artıran robotik bir çözümdür. Ayrıca, dijital modelden şantiyeye ek veriler sağlayan metin yazdırır ve engellerden kaçınma yeteneğine sahiptir.

HP, robotu hafif ve kompakt olarak tanımlar. Robot ayrıca, uzaktan kumanda ve konfigürasyon için dokunmatik tabletin yanı sıra farklı yüzeylere, çevre koşullarına ve dayanıklılık gereksinimlerine uygun mürekkep seçenekleriyle birlikte geliyor.

HP, İngiltere İnşaat Haftası ve Dijital İnşaat Haftası’nda İnşaatPrint’i sergiliyor.

Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar