Bize Ulaşın

Toki-Emlak Konut

TOKİ Aydın’da 15 arsayı açık artırma ile satışa sundu

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Aydın Kuşadası Türkmen Mahallesi’nde yer alan 15 arsayı açık artırmayla satışa sundu.

yapihaber

Gönderi

Tarih:

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Aydın Kuşadası Türkmen Mahallesi’nde yer alan 15 arsayı açık artırmayla satışa sundu.

Muhammen bedeli 1.800.020.000-TL olan, 266.500 metrekare büyüklüğündeki; arsalar Aydın ili Kuşadası ilçesi Türkmen mahallesinde bulunan 900.717.54 m2 yüz ölçüme sahip 317 ada 347 parsel no.lu taşınmazın halihazırda devam etmekte olan imar plan çalışmalarının onaylanması ve imar uygulama işlemlerinin tamamlanması sonucu oluşacaktır.

Açık artırma, 05 Ocak 2023 Perşembe günü saat 10.30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki Hizmet Binasında gerçekleştirilecek. Ayrıca internetten de “www.emlakmuzayede.com.tr” teklif verilebilecek.

Yüzde 40 peşinat 48 ay vade
Alıcılar, arsalara yüzde 40 peşinat ve 48 ay vade ile sahip olabilecek. Satışa sunulan arsalar konut ve ticaret alanı nitelindedir.

Ayrıca, ilan edilen parsel numaraları geçici olarak verilmiş olup,  tescil edilecek yüzölçümler ile ilan edilen yüzölçümler arasında fark oluşması halinde, m2 satış fiyatı baz alınarak mahsuplaşma yapılabilecektir.

Satış onay tarihini takip eden 1 yıl içinde imar planlarının onaylanmaması halinde, teklif sahiplerince bu süreyi takiben 3 ay içinde satışın iptalini talep etmeleri halinde, İdarece satış iptal edilerek yatırılan tutarlar, herhangi bir artış, vade farkı olmaksızın iade edilecektir.

Satışa ilişkin detaylı bilgiye “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adresinden ve 0 212 608 15 00 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar