Bize Ulaşın

Emlak Gündem

Nev201 Projesinin Tanıtımı Yapıldı, İş’te Başarının Adresi!

Ankara’ya Yeni Ticari Proje İş’te Başarının Adresi NEV201

yapihaber

Gönderi

Tarih:

MODERN MİMARİSİYLE KULLANICILARINA NEFES ALDIRACAK

Asfuroğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Asfuroğlu, proje 239 ofis ve 35 adet ticari üniteden oluştuğunu söyledi.

Nev201’in yaklaşık 20 bin metrekare proje ve 122 bin 545 metrekare inşaat alanıyla şehrin yeni ticaret merkezi olacağını vurgulayan Asfuroğlu, “Modern mimarisiyle kullanıcılarına nefes alma imkanı yaratacak” dedi.

Kalyon İnşaat ve Asfuroğlu Grubu (ASF) ortaklığıyla hayata geçirilen Nev201 projesi tamamlandı. Ankara’nın ticaret merkezi Mevlana Bulvarı’nda konumlanan, 239 adet ofis ve 35 adet ticari üniteden oluşan proje, seçkin mimari planı, merkezi konumu ve sosyal imkânları ile fark yaratıyor.

Mevlana Bulvarı ile Malazgirt Bulvarı’nın buluştuğu merkezi noktada konumlanan ofis yapısı ile dikkat çeken ve çalışanları Ankara manzarası ile kucaklayan Nev 201 94 ile 207 metrekare arasında değişen ve birleştirilebilir ofis seçenekleri sunuyor.

2 yatay ve 34 katlı 1 dikey bloktan oluşan proje; 18 bin 631 metrekare proje alanı ve 122 bin 545 metrekare de inşaat alanı ile şehrin yeni ticaret merkezi olmayı hedefliyor.

Çok sayıda ödülü ve uluslararası başarısı bulunan ünlü mimar Emre Arolat imzası taşıyan Nev201, mimarisi ile de ofis olmaktan ötesini vadediyor. Projenin geniş iç bahçe alanları, iş hayatını aynı zamanda sosyal yaşamın bir parçası haline getiriyor.

Modern mimarisiyle dikkat çeken Nev201, her katta yer alan ortak kullanım balkonları ve balkonlu ofis alternatifleri ile çalışanların molalarını keyifli hale getiriyor. Mevlana Bulvarı’nda konumlanan proje, 1274 adet otoparkı ve rahat ulaşım imkânı ile de hayatı kolaylaştırıyor. 

Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar