Bize Ulaşın
Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Web Tv

İşte Yetenekte Level Atlayan İnşaat İşçileri!

Onları sizler için bulduk! İşte her inşaat firmasının personelleri arasında görmek istediği o işçiler videomuzda sizlerle buluşuyor.

Onları sizler için bulduk! İşte her inşaat firmasının personelleri arasında görmek istediği o işçiler videomuzda sizlerle buluşuyor.

Devamını Oku

Ticari Projeler

Atatürk Havalimanı’ndaki hastane inşaatında çalışmalar sürüyor

Atatürk Havalimanı yerleşkesinde yapımı devam eden hastanenin inşaat alanında çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 6 Nisan’da yapılacağını duyurduğu 1000 yataklı hastanenin inşaatı çalışmaları devam ediyor.

Atatürk Havalimanı yerleşkesinde geniş bir alanda oluşturulan inşaat sahasında iş makineleri ve hafriyat kamyonları ile hummalı bir çalışma yürütülüyor. Hafriyat kamyonlarının giriş çıkış hareketliliğinin arttığı inşaat alanında çok sayıda işçi de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

İnşaatın 45 günde tamamlanması hedefleniyor Cumhurbaşkanı Erdoğan, 6 Nisan’da Tarabya’daki Huber Köşkü’nden video konferans yöntemiyle düzenlenen Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısının ardından yaptığı açıklamada, İstanbul’da Atatürk Havalimanı ve Sancaktepe’de iki hastane oluşturulacağını duyurmuştu. Atatürk Havalimanı alanında oluşturulacak bin yataklı hastanenin 45 günde içinde bitirilmesi planlanıyor.

Devamını Oku

Bilgi Bankası

Mini tuğla ile örmek – Bir mini garaj yapın!

Covide-19 dan dolayı Evde zamanınız çok mu sizler için Mini Bir Garaj inşaası nasıl yapılır araştırdık.

Covid-19 dan dolayı Evde zamanınız çok mu sizler için Mini Bir Garaj inşaası nasıl yapılır araştırdık.

Devamını Oku

Popüler Haberler