Bize Ulaşın

Konut Projeleri

Rengi Antalya’da İndirim Kampanyası!

Karaarslan İnşaat, Antalya Döşemaltı’nda hayata geçirdiği Rengi Antalya projesinde 120 ay 0,79 vade oranı ve cazip fiyatlar içeren yeni bir kampanya sundu.

yapihaber

Gönderi

Tarih:

Karaarslan İnşaat, Antalya Döşemaltı’nda hayata geçirdiği Rengi Antalya projesinde 120 ay 0,79 vade oranı ve cazip fiyatlar içeren yeni bir kampanya sundu.

Uluslararası anlamda bilinen ve 30 farklı ülkeden yatırımcısı bulunan Rengi Antalya projesinde başlayan yeni kampanya konut sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek cinsten. Antalya Döşemaltı’nda, Karaarslan İnşaat tarafından inşa edilen Rengi Antalya’da 120 aya 0,79 vade oranıyla ve cazip fiyatlarla daire sahibi olabilirsiniz. Kısa bir süre devam edecek cazip kampanyadan faydalanmak için elinizi çabuk tutun…

426 konuttan oluşan Rengi Antalya projesinde bölgenin temel ihtiyaçlarına yanıt verecek 12 ticari birim bulunuyor. 16 katlı 8 bloktan oluşan Rengi Antalya’da bugüne dek Almanya, Rusya, İran, Cezayir, Kazakistan, Hollanda, İsveç, Fransa, İngiltere, Kanada, ABD, Ürdün başta olmak üzere toplam 30 ülkeden daire satın aldı. Rengi Antalya, denize 15 dakika mesafede yer alıyor. 2 bin dönümlük kızılçam ormanının içerisinde yükselen proje, Bilim Üniversitesi’nin hemen karşısında havaalanına 20 dakika uzaklıkta hayata geçiriliyor. 

Teslimler Nisan Ayında Başlıyor!

Karaarslan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Vahit Karaarslan; “Uluslararası alanda Antalya’nın en çok ilgi gören projesini hayata geçirdik. İnşa çalışmalarında son aşamaya geldiğimiz Rengi Antalya’da nisan ayında teslimlere başlıyoruz. Projedeki son dairelerimizi de cazip fiyatlarla satışa sunduk.” dedi.

Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar