Bize Ulaşın

Ticari Projeler

SANAYİNİN MODERN GELECEĞİ

Avatar

Gönderi

Tarih:

Modern Sanayi Devrimi Esenyurt’ta yükseliyor. Modern Sanayi Merkezi, sanayinin kazançlı adresi olmak için hazırlanıyor.

200 m²’den 13.000 m²’ye kadar her ihtiyaca uygun depolama alanları, fabrika ve iş yerleri Alzamil – Etiman ortaklığı ile Esenyurt’ta hayat buluyor.

SATILIK DEPOLAR

Depolama alanı olarak kullanmak için yüksek tavanlı, merkezi yerde, ulaşımı kolay satılık depoya mı ihtiyacınız var?

O halde doğru yerdesiniz.

Modern Sanayi Merkezi’nin benzersiz lokasyonu ve Türkiye’de ilk ve tek olma özelliği taşıyan mimari avantajları ile depolama ve lojistik alanında yepyeni bir dönem başlıyor.

7 metre tavan yüksekliği ile mekandan tasarruf ederek ürünlerinizi kolayca depolayabilirsiniz,

Hadımköy ve Esenyurt Gişeler’e 8 dakika, Bahçeşehir Gişeler’e 13 dakika, Mahmutbey Gişeler’e 20 dakika, Tüyap Fuar Alanı’na 5 dakika, Ambarlı Gümrüğü’ne 17 dakika, Halkalı Gümrüğü’ne 23 dakika, Basın Ekspress Bağlantısı’na 25 dakika ve İstanbul Havaalanı’na 25 dakika uzaklıktaki benzersiz konumu ile depoladığınız ürünlerin ulaşımını kolayca yapabilirsiniz,

Geniş iç yolları ve döner tır rampası ile depolama alanınız hangi katta olursa olsun rahatça tır giriş çıkışı yapabilirsiniz,

Bağımsız bölümler için özel olarak ayrılmış yükleme boşaltma alanlarında, trafik oluşturmadan, gecikme yaşamadan dilediğiniz gün ve saat yük indirip, yükleyebilirsiniz,

Modüler yapısı ile işlerinizle birlikte depolama alanınızı da taşınmaya gerek duymadan büyütebilirsiniz,

Modern Sanayi Merkezi’nin modern ve kullanışlı mimarisinin sunduğu diğer avantajlardan biri de döner tır rampası. Döner tır rampasının her kata çift yönlü tır giriş çıkış imkânı ile yükleri deponuza kolayca getirebilir, deponuzda bulunan ürünleri kolayca yükleyerek satışa sunabilirsiniz.

SATILIK İŞ YERLERİ

Yeni iş kuruyorsanız ve bu iş yeri için imalathaneye veya üretim hacminiz arttığı için yeni iş yerine ihtiyacınız varsa doğru adrestesiniz. Modern Sanayi Merkezi’nin eşi benzeri olmayan konumu ve Türkiye’de ilk ve tek olan mimari avantajları ile sanayi ve üretimde yepyeni bir dönemin kapıları sizler için açılıyor.

7 metre tavan yüksekliği sayesinde asma kat kullanarak mekandan ve zamandan tasarruf edebilirsiniz. Hadımköy ve Esenyurt Gişeler’e 8 dakika, Bahçeşehir Gişeler’e 13 dakika, Mahmutbey Gişeler’e 20 dakika, TÜYAP Fuar Alanı’na 5 dakika, Ambarlı Gümrüğü’ne 17 dakika, Halkalı Gümrüğü’ne 23 dakika, Basın Ekspress Bağlantısı’na 25 dakika ve İstanbul Havaalanı’na 25 dakika uzaklıktaki eşi benzeri olmayan konumu ile ürünlerinizi kolayca sıcak satışa sürebilir ve kazancınızı artırabilirsiniz.

Ürün giriş çıkışlarına özel tasarlanmış 13.5 metre geniş iç yollar ve döner tır rampası sayesinde imalathaneniz hangi katta olursa olsun ürünleriniz tırlarla rahatça girip çıkabilir. Bağımsız bölümlere özel olarak ayrılmış yükleme boşaltma alanlarında, trafik yaratmadan ve gecikme yaşamadan dilediğiniz gün ve saat ürün indirip yükleyebilirsiniz. Modüler yapısı sayesinde iş yerinizi işlerinizle birlikte taşımaya gerek duymadan büyütebilirsiniz. Modern Sanayi Merkezi’nin sizlere sunduğu ayrıcalıklardan biri de döner tır rampası. Döner Tır rampasının yarattığı her kata çift yönlü tır giriş çıkış imkânı ile ürünlerinizi imalathanenizden yükleyebilir ve satışa sunabilir veya hammaddelerinizi kapınızın önüne kadar getirip üretim sürecine sokabilirsiniz.

Modern Sanayi Merkezi Neden Yatırım Fırsatıdır?

Modern Sanayi Merkezi Türkiye’de ilk ve tek, benzersiz özellikleri ile kullanımda olduğu kadar yatırımda de pek çok yönü ile kazanç vadediyor.

Yerli Yatırımcı iseniz;

Türk sanayisinin modern ve kazandıran merkezinde yerinizi almak için 5 neden;

  • Benzersiz lokasyonu ile pek çok üretim alanındaki sanayiciye bağımsız alanları kolayca kiralayabilir ve kısa zamanda kâra geçebilirsiniz. Sadece kiralamada değil, kısa zamanda satışlarınızda da kârlı anlaşmalara imza atabilir, yatırımınızın karşılığını alabilirsiniz.
  • Plaza konforunda bir sanayi değişen ve gelişen dünyanın yeni tercihi. Sanayi ve üretim hem fiziksel hem de anlamsal olarak büyük dönüşümler yaşıyor. Eskinin ‘’sanayi ve üretim’’ anlayışı şehirden uzak ve sadece üretim odaklıyken günümüzde üretim ve yaşamı birleştiren sanayi kompleksleri tercih ediliyor. Sosyal alanları dahil olmak üzere üretim için her şeyin düşünüldüğü Modern Sanayi Merkezi Projesi, değişen zamanla birlikte daha fazla talep edilecek ve kiracı bulma sorunu yaşamadan yatırımınızın karşılığını çok kısa zamanda kazançla alacaksınız.
  • Taşınmaza yapılan yatırımlar her dönemde olduğu gibi önümüzdeki dönemlerde de kazandırmaya devam edecektir. Gayrimenkul yatırımları pek çok döviz ve diğer menkullere yapılan yatırımlara oranla uzun süreli ve daha çok kazanç getirir.
  • Yakın zamanda çıkması öngörülen yasalarla dağınık halde bulunan sanayi bölgeleri derli toplu komplekslerde toplanacak. Modern Sanayi Merkezi de bu kompleks standartlarına uyan ve hatta bu standartları belirleyen öncü projelerden biri. Öngörülü yatırımların sağladığı kazançların çok daha fazlası Modern Sanayi Merkezi’nde sizi bekliyor.
  • Hâlihazırda devam etmekte olan Modern Sanayi Merkezi, yakın zamanda tamamlanıp anahtar teslim yapmaya hazırlanıyor. Temelleri atılmış ve hatta %60 oranında tamamlanmış bir projenin kazandırma ve kâra geçirme süresi de aynı oranda daha kısadır. Kazanmak için beklemeden, size özel hazırlanan ödeme planlarından yararlanarak alırken kazanmak için Modern Sanayi Merkezi kaçırılmayacak bir fırsat.

Türkiye’de yatırım yapmayı planlıyorsanız;

Türkiye gerek ekonomik iş birlikleri gerekse de coğrafi konumu ile sanayi ve üretimde kazanç garantisi veren bir ülkedir. Türkiye’de yatırım yapma planlarınız varsa Modern Sanayi Merkezi’ni tercih etmeniz için 4 neden;

  • Türkiye pek çok ülke ile ayrıcalıklı ithalat ve ihracat anlaşmalarına sahiptir. Bu nedenle çoğu ülkeye göre yatırımda ayrıcalıklı bir kazanma garantisi sunar.
  • Türkiye coğrafi konum olarak bölgedeki diğer ülkelere göre daha güvenli bir ülkedir. Bu nedenle uzun soluklu yatırımlar için uygundur.
  • Türkiye gerek global ölçekte gerekse de lokal ölçekte üretim gücüne sahip, sanayileşme gücü olan ülkelerden birdir. Bu nedenle yatırımlar kısa zamanda talep görerek kazanca dönüşür.
  • İstanbul, sadece Türkiye’nin değil dünyanın da sanayi ve ticaret şehirlerinden biridir. İstanbul’da yapılacak herhangi bir ticari yatırım sadece kazanç sağlamakla kalmaz aynı zamanda prestij de kazandırır. Bu da diğer iş kollarınıza yansıyarak çapraz kârlılık getirir.

MODERN SANAYİ MERKEZİ BENZERSİZ ÖZELLİKLERİ İLE TÜRKİYE’DE İLK VE TEK

Modern Sanayi Merkezi Esenyurt’ta yükseliyor. Benzersiz özellikleri ile hem yatırımda hem de kullanımda kazandırıyor.

Yüksek tavanı, geniş iç yolları, talebe uygun enerji altyapısı ve döner tır rampası ile üretim kesintisiz devam ediyor. Gişelere, İstanbul Havalimanı’na ve gümrüklere yakın merkezi konumu ile lojistik ve depolama için büyük kolaylık sağlıyor. Siz de modern sanayinin merkezinde yerinizi almak için acele edin. 2020’ye özel ödeme koşulları ile alırken kazanın.

Plaza Konforunda Sanayi Merkezi!

Plaza Konforunda Sanayi Merkezi!

Modern Sanayi Merkezi’nde satışa sunulan iş yeri ve depolama alanları sadece üretim ve depolamak için benzersiz avantajlar sunmuyor, konumu ve modern mimarisi ile plaza konforunda çalışma alanları da sunuyor. Çalışanlarınızın gün içerisinde dinlenebilecekleri ve misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz cafe ve restoran alanları ile üretim yaşam ile birlikte devam ediyor.

Ödeme koşulları ve detaylı bilgi için 444 2 684 nolu telefondan bizi arayın ya da talep formunu doldurun biz sizi arayalım.

Yeni İş Yeriniz Merkezi Yerde Olsun!

Yeni İş Yeriniz Merkezi Yerde Olsun!

İster üretim yapın ister depolama alanı olarak kullanın, Modern Sanayi Merkezi’nin Hadımköy ve Esenyurt Gişeler’e 8 dakika, Bahçeşehir Gişeler’e 13 dakika, Mahmutbey Gişeler’e 20 dakika, Tüyap Fuar Alanı’na 5 dakika, Ambarlı Gümrüğü’ne 17 dakika, Halkalı Gümrüğü’ne 23 dakika, Basın Ekspress Bağlantısı’na 25 dakika, ve İstanbul Havaalanı’na 25 dakika uzaklıktaki benzersiz konumu ile her yere kolayca ulaşın. İşinizi büyütmek ve alırken kazanmak için Modern Sanayi Merkezi’nde yerinizi almak için geç kalmayın.

Ödeme koşulları ve detaylı bilgi için 444 2 684 nolu telefondan bizi arayın ya da talep formunu doldurun biz sizi arayalım.

İşiniz ile Birlikte Büyüyen Modüler Üretim ve Depolama Alanları!

İşiniz ile Birlikte Büyüyen Modüler Üretim ve Depolama Alanları!

İşinizi büyütmek için Modern Sanayi Merkezi kaçırılmayacak fırsat. Modüler yapısı ile işiniz büyüdükçe iş yerinizi de büyütün. Taşınma masraflarından ve taşınmadan doğabilecek risklerden kurtulun. Alırken kazanmak için Modern Sanayi Merkezi’nde yerinizi almak için geç kalmayın.

Ödeme koşulları ve detaylı bilgi için 444 2 684 nolu telefondan bizi arayın ya da talep formunu doldurun biz sizi arayalım.

Geniş İç Yollarla Trafiksiz, Kesintisiz Üretimin Merkezi!

Geniş İç Yollarla Trafiksiz, Kesintisiz Üretimin Merkezi!

13.5 metre genişliğindeki iç yolları ile Modern Sanayi Merkezi’nde üretim kesintisiz devam ediyor. Tüm bağımsız bölümlere özel olarak ayrılmış yükleme ve boşaltma alanları ile trafik üretime engel olmuyor. Kesintisiz ve kârlı üretim için Modern Sanayi Merkezi’nde yerinizi alın.

Ödeme koşulları ve detaylı bilgi için 444 2 684 nolu telefondan bizi arayın ya da talep formunu doldurun biz sizi arayalım.

Yüksek Tavanlı, Yüksek Kazançlı Sanayi Merkezi!

Yüksek Tavanlı, Yüksek Kazançlı Sanayi Merkezi!

Modern Sanayi Merkezi’nin 7 metre yüksekliğindeki tavanları, yüksek kazanç vadediyor. İster depolama alanı olarak kullanın ister asma kat ile üretim ve yönetimi bir araya getirin Modern Sanayi Merkezi’nin yüksek tavan avantajı ile yüksek kazancı garantileyin. İster kullanın ister yatırım yapın, Modern Sanayi Merkezi’nde alırken kazanmak için geç kalmayın.

Ödeme koşulları ve detaylı bilgi için 444 2 684 nolu telefondan bizi arayın ya da talep formunu doldurun biz sizi arayalım.

Talebe Uygun, Yüksek ve Kesintisiz Enerji ile Durmadan Kazanın!

Talebe Uygun, Yüksek ve Kesintisiz Enerji ile Durmadan Kazanın!

Yüksek enerji ihtiyacınıza uygun elektrik altyapısı ile Modern Sanayi Merkezi’nde elektrik kesintilerinden kaynaklanan iş kaybı yaşamazsınız. Üretiminizin önündeki tüm engellerin kalktığı Modern Sanayi Merkezi’nde yerinizi almak için geç kalmayın, alırken kazanın, kesintisiz üretin.

Ödeme koşulları ve detaylı bilgi için 444 2 684 nolu telefondan bizi arayın ya da talep formunu doldurun biz sizi arayalım.

Ağır Yüklerinizi Dert Etmeyin, Kazancınıza Odaklanın!

Ağır Yüklerinizi Dert Etmeyin, Kazancınıza Odaklanın!

Modern Sanayi Merkezi’nin yüksek performanslı çözümleri ile ağır tonajlı depolama ve üretim makinelerinin basıncına dayanıklı zeminleri sizi bekliyor. Ağır yüklerinizi dert etmeden kazanmak için Modern Sanayi Merkezi’nde yerinizi alın. Alırken kazanın, gerçek yatırım fırsatını kaçırmayın.

Ödeme koşulları ve detaylı bilgi için 444 2 684 nolu telefondan bizi arayın ya da talep formunu doldurun biz sizi arayalım.

Döner Tır Rampası ile Her Katta Rahatça Tır Dolaşımı!

Döner Tır Rampası ile Her Katta Rahatça Tır Dolaşımı!

Modern Sanayi Merkezi’nin döner tır rampası ile her kata tırlar rahatça girip çıkıyor, geniş iç yolları ve yüksek tavanı ile yükleme boşaltma derdi ortadan kalkıyor. Hangi katta olursanız olun, üretim ve lojistiğin vazgeçilmezi tırları, iş yerinizde rahatça dolaştırın.

Modern Sanayi Merkezi

Adres

Akçaburgaz Mahallesi Ahmet Yesevi Caddesi No:35
Esenyurt/İSTANBUL

Telefon
E-mail

Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar