Bize Ulaşın

Ticari Projeler

İZMİR’İN KALBİNDE OLAN PROJE: MİSTRAL İZMİR

Avatar

Gönderi

Tarih:

Mistral İzmir, benzersiz ve hayranlık uyandıran manzarasıyla günün her anına farklı bir keyif katıyor. Konut – Ofis – Otel – Çarşı kompleksiyle İzmir’e yepyeni bir soluk getiren Mistral, İzmirli olmanın tüm ayrıcalıklarını yaşamanız için İzmir’in kalbinde sizi bekliyor.

Mistral İzmir, benzersiz ve hayranlık uyandıran manzarasıyla günün her anına farklı bir keyif katıyor. Konut – Ofis – Otel – Çarşı kompleksiyle İzmir’e yepyeni bir soluk getiren Mistral, İzmirli olmanın tüm ayrıcalıklarını yaşamanız için İzmir’in kalbinde sizi bekliyor.

MİSTRAL OFİS

İzmir’in eşsiz deniz manzarasına ödüllü ve modern
tasarımı ile Mistral’den bakın…

Standartların çok ötesindeki 4 metrelik tavan yüksekliği ve boydan boya camları ile emsalsiz hacim ve ferahlık sunan Mistral İzmir ofislerinde, çalışanlarınızın motivasyonu her zaman zirvede olacaktır. Mistral; İzmir’in sürekli gelişen ve değer kazanan yeni kent merkezinde, tüm yolların ve hayatın buluşma noktasında yer almaktadır. Çalışanları ve ziyaretçileri açısından ulaşımı ise son derece kolaydır. Ankara Asfaltı üzerinde bulunan Mistral; Adliye Sarayı’na, İzmir Metrosu Stadyum İstasyonu’na ve İzban Salhane İstasyonu’na yürüyüş mesafesindedir.


Mistral İzmir ofis kulesi, bugün her açıdan bir prestij merkezi haline gelmiştir. Mistral İzmir’de ulusal ve uluslararası kurumsal birçok firma yer alırken, tesisin güçlü yönetim sistemi ve kadrosu modern iş hayatının getirdiği tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

MİSTRAL ÇARŞI

Mistral’de güne harika bir başlangıç yapmak ya da gün boyu keyfinize keyif katmak tamamen sizin elinizde…

Açık havada konumlandırılmış Mistral Çarşı’da, birbirinden keyifli lezzet ve eğlence durakları sizi bekliyor! Ulaşım kolaylığı, aktivite çeşitliliği ve keyifli atmosferiyle burada hayat var, sürprizlerle dolu bir dünya var…

Keyifli ve sıcak sohbetlerin ev sahibi kafeler; Türk ve dünya mutfağının eşsiz lezzetlerine sahip restoranlar; müzik ve dans eşliğinde doyasıya eğlence sunan gece kulüpleri; Mistral Çarşı’da.
Market, kuaför, eczane ve oto yıkama gibi hizmet birimleri günlük ihtiyaçlarınız için evinizin ya da ofisinizin bir adım ötesindedir. Son teknoloji ekipmanları, özel stüdyoları, açık/kapalı yüzme havuzu, güneşlenme terası, SPA alanı ve Kids Club bölümü ile spor kompleksimizde sağlıklı ve huzurlu bir yaşam, her zaman sizinle. Yaklaşık 5 bin metrekarelik alana yayılan spor ve SPA merkezinden, ev ve ofis sahipleri indirimli olarak yararlanıyor.


FİRMA HAKKINDA
2012 yılında faaliyete geçen ve İzmir’in önde gelen iş adamlarının ortaklığında kurulan Mistral Yapı Gayrimenkul Sanayi ve Ticaret A.Ş., 14 Mart 2016 tarihi itibariyle Sermaye Piyasası Kurulu’ndan gerekli izinleri alıp GYO statüsü kazanmıştır. İnsan odaklı bir anlayışla doğru yerde ve doğru zamanda en ince detayına kadar düşünülmüş projeleri hayata geçirme hedefinde olan Mistral GYO A.Ş.; iş yapış biçimi, organizasyon yapısı, kurumsal değerleri ve yönetim anlayışıyla sektörde özel bir konumda bulunmaktadır. Mistral GYO’nun İzmir Bayraklı’da hayata geçirdiği ilk projesi Mistral İzmir, şehrin simge yapılarından biri haline gelmiştir.

Satış Ofisi


Devamını Oku
Reklam
Tıkla Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar